Opinie

Moi synowie od kilku lat trenują w Szkółce Piłkarskiej GOS Koźmin Wlkp. Cieszy mnie bardzo, że za przystępną cenę mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Na treningach uczą się również dyscypliny i współpracy z rówieśnikami. Dzieci otrzymują od Szkółki stroje treningowe i dresy, organizowane są wyjazdy na mecze np: Lecha, co dla dzieciaków jest wielką frajdą. Na wszystkie mecze ligowe i turnieje Szkółka zapewnia dojazd, a więc rodzice nie ponoszą dodatkowych kosztów. Zawodnicy biorą udział w turniejach – nawet zagranicznych, na których zdobywają nowe doświadczenia i mają możliwość zobaczyć, jak trenuje się w innych klubach.

Magda

Szkółka Piłkarska GOS Koźmin Wielkopolski to doskonały sposób na zaszczepienie, bądź rozwinięcie w dziecku pasji do sportu. Dzieci w Szkółce są pod opieką kadry wykwalifikowanych trenerów, którzy ciągle podnoszą swoje umiejętności. Zdobytą wiedzę przekazują swoim podopiecznym zarówno w teorii jak i praktyce. Uważam, że czas, który nasze pociechy spędzają na aktywności fizycznej na pewno nie jest stracony.

Magda

Gorąco polecam Szkółkę Piłkarską GOS Koźmin Wlkp. dla każdego dzieciaczka, bez względu na wiek. Tam dzieci mogą rozwijać swoje pasje, uczyć się współpracy i aktywnie spędzać czas. Młodzi piłkarze mają zapewnione nie tylko super stroje, turnieje sportowe oraz różne imprezy, ale przede wszystkim super zabawę.

Natalia

Syn do Szkółki chodzi już drugi sezon. Jest bardzo zadowolony i pomimo małych potknięć dzielnie trenuje. Trenerzy Szkółki są mili, zaangażowani w swoją pracę, otwarci na dzieci jak i rodziców. Atmosfera w Szkółce jest super, dzieci z chęcią chodzą na treningi i pogłębiają swoje umiejętności. Prócz planowanych „suchych” treningów, dzieci jeżdżą na turnieje, obozy, wycieczki (kino, basen czy zwiedzanie obiektów sportowych). W Szkółce organizowane są również wyjazdy na mecze, co daje możliwość młodym zawodnikom obserwacji gry zawodowców. Dużym plusem Szkółki jest również niewygórowana opłata miesięczna (50 zł/miesiąc). Ogólnie oceniam pozytywnie działalność Szkółki, gdyż umożliwia ona rozwój pasji syna w dziedzinie piłki nożnej. Uważam, że najważniejszym jest by dziecko było zadowolone, w naszym przypadku tak jest!

Justyna