Tabela

Współzawodnictwo Sportowe MiG Koźmin Wlkp

TABELA WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO
MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY KOŹMIN WLKP. 2024

MSOŁECTWO /OSIEDLETURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
(marzec)
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
(kwiecień)
ZIMOWA SPARTAKIADALETNIA SPARTAKIADATURNIEJ
PIŁKI NOŻNEJ (sierpień)
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (październik)TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ (listopad)SUMA PUNKTÓW
1Koźmin Wlkp. os. nr 180100180
2Mokronos5795152
3Stara Obra5790147
4Nowa Obra7076146
5Koźmin Wlkp. os. nr 26078138
6Walerianów5878136
7Staniew5876134
8Wyrębin5678134
9Gałązki8080
10Borzęciczki7676
11Orla7676
12Borzęcice7575
13
14
15
16
17
18